Active sessions for views (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Sessions
nl: Sessies

en: The user on which the log entry as written.
nl: De gebuiker waarvan het log-item werd geschreven.
