Views Show More (2.0.0-rc3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: None
fi: Ei mitään

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Views
fi: Näkymät

en: Custom
fi: Oma

en: Replace
fi: Korvaa

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Speed
fi: Nopeus

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Show more
fi: Näytä enemmän
