Views Show More (2.0.0-rc3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: None
nl: Geen

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Views
nl: Overzichten

en: Custom
nl: Aangepast

en: Append
nl: Achteraan toevoegen

en: Replace
nl: Vervangen

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Animation
nl: Animatie

en: Speed
nl: Snelheid

en: Pagination
nl: Paginering

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Initial
nl: Initieel
