Views Show More (2.0.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: None
cy: Dim

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Replace
cy: Ailosod
