Views Show More (2.0.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: None
eo: Neniu

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Views
eo: Vidoj

en: Custom
eo: Propra
