Views Show More (2.0.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: None
gl: Ningún

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Views
gl: Vistas

en: Custom
gl: Personalizado

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Animation
gl: Animación

en: Speed
gl: Velocidade

en: Pagination
gl: Paxinación
