Views Show More (2.0.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Views
hi: द्रश्य

en: Custom
hi: मनपसंद
