Views Show More (2.0.3) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: None
no: Ingen

en: Go to next page
no: Gå til neste side

en: Views
no: Visninger

en: Custom
no: Tilpasset

en: Append
no: Legg til

en: Replace
no: Erstatt

en: Animation Speed
no: Animasjonshastighet

en: Advanced Options
no: Avanserte innstillinger

en: Animation
no: Animasjon

en: Pagination
no: Sider

en: Show more
no: Vis mer

en: Animation Type
no: Animasjonstype

en: Animation speed in ms
no: Animasjonshastighet i ms
