Views Show More (2.0.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन
