Views Show More (2.0.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: None
pt: Nenhum

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Custom
pt: Personalizado

en: Replace
pt: Substituir

en: Slow
pt: Lento

en: Fast
pt: Rápido

en: Advanced Options
pt: Opções avançadas

en: Animation
pt: Animação

en: Speed
pt: Velocidade

en: Pagination
pt: Paginação
