Views Show More (2.0.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: None
ta: இல்லை

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கம் செல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
