Views Show More (2.0.4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Views
fr: Vues

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Append
fr: Ajouter

en: Replace
fr: Remplacer

en: Slow
fr: Lent

en: Fast
fr: Rapide

en: Animation Speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: Speed
fr: Vitesse

en: Display method
fr: Méthode d'affichage

en: Show more
fr: En afficher plus

en: Content selector
fr: Sélecteur de contenu
