Views Show More (2.0.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Type
sl: Tip

en: None
sl: Brez

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Replace
sl: Zamenjaj
