Views Show More (2.0.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: None
tr: Hiçbiri

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Views
tr: Görünümler

en: Custom
tr: Özel

en: Replace
tr: Değiştir

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Pagination
tr: Sayfalama
