Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Priority
he: עדיפות

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Index
he: אינדקס

en: Variants
he: וריאנטים

en: Contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר
