Views Simple Chart (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Top
ar: الأعلى

en: Views
ar: الرؤى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
