Views Simple Chart (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
