Views Simple Chart (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Chart type
uk: Тип графіка

en: Timeline
uk: Графік часу

en: Bar Chart
uk: Стовпчикова діаграма
