Views Simple Chart (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно
