Views Simple Chart (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Top
fr: Haut

en: Views
fr: Vues

en: Bottom
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Chart type
fr: Type de graphique

en: Timeline
fr: Chronologie
