Views Slick Animate (1.9.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Vertical
fa: عمودی

en: Basic
fa: پایه

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Fade
fa: محو شدن

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Speed
fa: سرعت

en: slider
fa: اسلایدر
