Views Slick Animate (1.9.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Basic
el: Βασική

en: Rows
el: Γραμμές

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
