Views Slick Animate (1.9.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Mobile
sk: Mobil

en: Basic
sk: Základné

en: Rows
sk: Riadky

en: Speed
sk: Rýchlosť
