Views Slick Animate (1.9.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Vertical
tr: Dikey

en: Basic
tr: Temel

en: Rows
tr: Satırlar

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: custom
tr: özel

en: Infinite
tr: Sınırsız

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
