Views Slick Animate (2.7.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད
