Views Slick Animate (2.7.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: None
ca: Cap

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Basic
ca: Bàsic

en: Rows
ca: Files

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Draggable
ca: Arrossegable

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
