Views Slick Animate (2.7.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Rows
fi: Rivejä

en: Fade
fi: Himmennä

en: Speed
fi: Nopeus

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Responsive settings
fi: Reagointiasetukset

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
