Views Slick Animate (2.7.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Arrows
kn: ಬಾಣಗಳು

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ
