Views Slick Animate (2.7.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: None
vi: Không có

en: Vertical
vi: Dọc

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Rows
vi: Số dòng

en: Fade
vi: Mờ

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập

en: custom
vi: tự chọn

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Infinite
vi: Vô hạn

en: Arrows
vi: Mũi tên

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: window
vi: cửa sổ

en: slider
vi: con trượt

en: Tablet
vi: Bảng tính
