Views Slick Animate (3.5.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Vertical
az: Şaquli

en: Basic
az: Əsas

en: Rows
az: Sıralar

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: About
az: Haqqında
