Views Slick Animate (3.5.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Basic
gl: Básico

en: Rows
gl: Filas

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: About
gl: Información

en: Speed
gl: Velocidade
