Views Slick Animate (3.5.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Vertical
he: אנכי

en: Basic
he: בסיסי

en: Rows
he: שורות

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: About
he: אודות
