Views Slick Animate (3.5.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Basic
hr: Osnovno

en: Rows
hr: Redovi

en: About
hr: Opis
