Views Slick Animate (3.5.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Basic
jv: Dasar

en: Rows
jv: Baris

en: Fade
jv: Bureng

en: About
jv: Ngenani
