Views Slick Animate (3.5.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Rows
lt: Eilutės

en: About
lt: Apie

en: custom
lt: savitas
