Views Slick Animate (3.5.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: None
nl: Geen

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Basic
nl: Basis

en: Rows
nl: Rijen

en: Fade
nl: Vervaag

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: About
nl: Over

en: custom
nl: aangepast

en: Speed
nl: Snelheid

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: window
nl: venster

en: Responsive settings
nl: Responsive-instellingen
