Views Slick Animate (3.5.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: None
pl: Brak

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Rows
pl: Wiersze

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: About
pl: O stronie

en: custom
pl: niestandardowy

en: Speed
pl: Prędkość

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: Infinite
pl: Nieskończone

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Dots
pl: Kropki

en: Use CSS
pl: Używaj CSS

en: Pause On Hover
pl: Zatrzymaj po najechaniu myszką
