Views Slick Animate (3.5.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: Vertical
sl: Navpično

en: Basic
sl: Osnovno

en: Rows
sl: Vrste

en: About
sl: O modulu
