Views Slick Animate (3.5.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Rows
sv: Rader

en: Fade
sv: Tona

en: About
sv: Om

en: custom
sv: anpassad

en: Speed
sv: Hastighet

en: Tablet
sv: Surfplatta

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
