Views Slider (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: None
de: Keine

en: Vertical
de: Vertikal

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Fade
de: Überblenden

en: Progress
de: Fortschritt

en: Cube
de: Würfel

en: Fraction
de: Anteil

en: Flip
de: Umdrehen

en: Bullets
de: Auzählungspunkte

en: Cards
de: Karten

en: Creative
de: Kreativ

en: Lazy Loading
de: Intelligentes Nachladen (Lazy loading)
