Views Slider (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Custom
es: Personalizado

en: Fade
es: Desvanecer

en: Slide
es: Deslizar

en: Progress
es: Progreso

en: Cube
es: Cubo
