Views Slider (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Progress
hu: Feldolgozottság
