Views Slider (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Custom
it: Personalizzato

en: Fade
it: Dissolvenza
