Views Slider (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Custom
tr: Özel

en: Fade
tr: Açılma/kararma
