Views Slider (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: None
vi: Không có

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: Progress
vi: Tiến hành

en: Fraction
vi: Phân số
