Views Slider (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
