Views Slider (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Custom
da: Tilpasset

en: Progress
da: Fremdrift
