Views Slider (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση
