Views Slider (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Custom
fi: Oma

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta
