Views Slider (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Fade
fr: Fondu

en: Slide
fr: Glisser

en: Progress
fr: Progression

en: Cards
fr: Cartes
